Przedstawiciel RNA

Firma APM Profil ceni sobie wysoką jakość wykonania oraz niezawodność, dlatego nasze projekty od zawsze tworzone były z najwyższej jakości komponentów. Wchodząc na rynek przemysłowego podawania elementów Firma APM Profil podjęła się przedstawicielstwa niemieckiego koncernu RNA na terenie Polski.

 RNA jest liderem w dziedzinie podawania elementów w technice przemysłowej, oferując kompletne systemy i komponenty. Sprzęt oraz wydajność uczyniły RNA jedną z najważniejszych firm na świecie w dziedzinie technologii podawania elementów. Podzespoły tej firmy odznaczają się precyzją oraz solidnością wykonania co przekłada się na wysoką trwałość układów podających. Z naszego doświadczenia wynika, że systemy podające firmy RNA przy odpowiedniej konserwacji są w stanie zapewnić długoletnie i bezawaryjne funkcjonowanie. Podajniki firmy RNA skierowane są dla wymagających klientów, ceniących sobie jakość. 

Ze strony naszej firmy otrzymują Państwo możliwość profesjonalnej integracji kompletnych układów podających. Firma APM Profil jest wyłącznym przedstawicielem oraz partnerem handlowym renomowanej niemieckiej firmy RNA w Polsce. Projektujemy, wykonujemy oraz kalibrujemy systemy składające się w podzespołów wyprodukowanych przez RNA. Prowadzimy również dystrybucję komponentów oraz części zmiennych dla produktów tej firmy.

Jak wygląda realizacja zamówienia?

Po otrzymaniu zapytania kontaktujemy się z Państwem prosząc o sprecyzowanie wymagań. Często niezbędne jest wysłanie próbki przedmiotów, które mają być podawane w celu wykonania prób. Nierzadko również odwiedzamy klienta w jego firmie, aby precyzyjnie zapoznać się z warunkami technicznymi. Po wstępnej orientacji przygotowywana jest oferta w której określone są warunki finansowe i techniczne. Po akceptacji oferty i złożeniu zamówienia rozpoczyna się realizacja systemu podawania. 

Tworzony jest layout w 2D oraz 3D, który po akceptacji przez klienta, stanowi podstawę do dalszej pracy. W oparciu o dokumentację techniczną tworzony jest kompletny system, który następnie trafia do klienta. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewniamy stały dostęp do części zamiennych. Jeżeli interesuje Państwa wyłącznie zakup samych komponentów, oferujemy nasze fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze części dostosowanych do Państwa wymagań. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Komponenty RNA

Nasza firma APM Profil jako przedstawiciel koncernu RNA oferuje Państwu pełną gamę wysokiej jakości napędów i sterowników, jak również akcesoriów, uznanych za ich wysoką jakość i funkcjonalność. Najlepszy serwis, szybkie dostawy i wysoka dostępność, jak również dopuszczenia do normy UL i CSA dopełniają naszą szeroką ofertę.

Okrągłe podajniki wibracyjne
Podajniki liniowe
Transportery taśmowe
Dosypywacze
Sterowniki
Akcesoria

Copyright © 2012-2017 APM PROFIL All Rights Reserved. Powered by BLUEICE