O Nas

APM Profil Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem prowadzącym działalność w zakresie mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych oraz procesów diagnostyczno-kontrolnych. Naszymi odbiorcami są firmy branży farmaceutycznej, produktów medycznych, automotive, automatyki przemysłowej i innych.

Jesteśmy elastyczni w zakresie dostosowywania rozwiązań do oczekiwań.

Proponujemy rozwiązania niezawodne, innowacyjne o najwyższej jakości zgodnie
ze standardami GMP, ISO 9001 oraz aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.
Stawiamy na długotrwałą współpracę, zbudowaną na solidnym fundamencie jasno określonych celów, zaufaniu i skutecznej komunikacji.

Podczas prac nad każdym projektem analizujemy potrzeby naszych partnerów aby realizować zlecenie zgodnie z ich oczekiwaniami oraz celami biznesowymi.

Oferujemy stabilne rozwiązania, wsparcie techniczne oraz serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Wyróżnia nas integralność linii z bazą danych lub nadrzędnym systemem zarządzania produkcją. Tworzymy dedykowane aplikacje współpracujące z naszymi urządzeniami,
które raportują przebieg procesów na podstawie zebranych danych statystycznych .
Maszyny wyposażamy w systemy kontroli dostępu użytkownika do nastaw parametrów.
Kontrola dostępu może być realizowana z wykorzystaniem aktualnie obowiązujących w firmie czytników RFID.

Budujemy systemy sterowania w oparciu o podzespoły renomowanych firm: Mitsubishi, Wenglor, Beckhoff, Balluff, Omron, Festo, Keyence.

Jesteśmy liderem w dziedzinie podajników wibracyjnych dzięki współpracy z renomowaną niemiecką firmą RNA, której jesteśmy partnerem i jedynym dystrybutorem w Polsce.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy: tokarki i frezarki CNC, elektrodrążarki, co pozwala nam na uzyskanie najwyższej jakości naszych wyrobów.

Postęp to przemiana
niemożliwego 
w możliwe,
a możliwego w rzeczywiste

Zdzisław Dolatowski        

Urzeczywistnianie wizji naszych partnerów biznesowych jest celem naszej działalności. Jesteśmy ludźmi dla których praca to nie tylko sposób na życie, to również pasja. Realizujemy projekty dla różnych inwestorów. Dzięki naszej elastyczności oraz umiejętności słuchania, potrafimy dostosować zakres naszych usług do potrzeb i możliwości partnerów z różnych gałęzi przemysłu.

Stawiamy na wspaniałą i długotrwałą współpracę, zbudowaną na solidnym fundamencie jasno określonych celów, zaufaniu i skutecznej komunikacji. Takie podejście pozwala aby dzisiaj poczuć, dotknąć i zobaczyć marzenie, które już jutro jest rzeczywistością – czego Państwu i sobie serdecznie życzymy.

Zespół APM

Copyright © 2012-2017 APM PROFIL All Rights Reserved. Powered by BLUEICE